LG 4K UHD Smart LED TV 50UQ75006LG 50 inch
LG 4K UHD Smart LED TV 50UQ75006LG 50 inch LG 4K UHD Smart LED TV 50UQ75006LG 50 inch LG 4K UHD Smart LED TV 50UQ75006LG 50 inch LG 4K UHD Smart LED TV 50UQ75006LG 50 inch LG 4K UHD Smart LED TV 50UQ75006LG 50 inch LG 4K UHD Smart LED TV 50UQ75006LG 50 inch
149.9 OMR
Product In one shop
(0)
  • Smart TV: Web OS
  • Product Type: LED
  • a: 44-55 Inches
  • f: 3840x2160
  • Type: LED TV
  • Size: 44-55 Inches
  • Screen Resolution: 3840x2160
  • c: LED
  • g: Web OS
  • Brand: LG
  • b: 4K UHD
  • Display Feature: 4K UHD
  • d: 50 inches
  • e: 4K UHD
  • h: Speaker (Sound Output):20W(10W per Channel),Channel:2.0ch,Direction:Down Firing,Simultaneous Audio Output(optic and HP output Jack output):Yes,AI Sound/Pro:AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix),AI Acoustic Tuning:Yes,Clear Voice Pro,Bluetooth Surround Ready:Yes,LG Sound Sync:Yes,Sound Share:Yes,Audio Codec:AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X,SoundBar Mode Control:Yes,TV Sound Mode Share:Yes
  • Model: 50UQ75006LG
  • Sound: Speaker (Sound Output):20W(10W per Channel),Channel:2.0ch,Direction:Down Firing,Simultaneous Audio Output(optic and HP output Jack output):Yes,AI Sound/Pro:AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix),AI Acoustic Tuning:Yes,Clear Voice Pro,Bluetooth Surround Ready:Yes,LG Sound Sync:Yes,Sound Share:Yes,Audio Codec:AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X,SoundBar Mode Control:Yes,TV Sound Mode Share:Yes